گلکسی نوت 7 یا بمب ساعتی ؛ این سؤالی‌ست که در روزهای پایانی سال 2016 میلادی برای بسیاری از کاربران به وجود آمده است. حالا کمتر از 50 روز به پایان سال جاری میلادی باقی مانده و جایگاه بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ در دنیا تغییر کرده که بدون شک یکی از آنها، شرکت سامسونگ است. این کمپانی کره‌ای با عرضه گوشی های هوشمند گلکسی اس 7 و اس 7 اج، شروع بسیار خوبی داشت و تنها کافی بود گلکسی نوت 7 را بدون هیچ مشکلی روانه بازار کند. اما حالا همه چیز تغییر کرده و برخی از کاربران دست به تمسخر گلکسی نوت 7 زده‌اند.

 

بر اساس گزارشات منتشر شده، از هر 24 دستگاه نوت 7 یکی آتش می‌گیرد. با این حال و حتی در شرایطی که آوردن این گوشی به پروازهای هوایی نیز ممنوع اعلام شده، هنوز هم نزدیک به 1.9 میلیون نفر از صاحبان آن تمایلی به پس دادن دستگاه خطرناک خود ندارند.

حالا برخی از کاربران اینترنتی با طراحی و انتشار تصاویر، عکس‌های متحرک و ویدئوهای بی شمار در فضای مجازی، در حال تمسخر گلکسی نوت 7 بوده و کاربران را به بخش جذاب شکست مفتضحانه سامسونگ جلب کرده‌اند. ما نیز سعی کرده‌ایم مجموعه‌ای دست‌چین شده از این تصاویر را که احتمالا برای بسیاری از شما جذاب باشد، آماده کنیم:

تمسخر گلکسی نوت 7 در ویدئوهای کاربران